Výhody outsourcingu účtovníckych služieb

Profesionálny prístup

Zaoberáme sa výhradne oblasťou účtovníckych a finančných služieb. Neustále sledujeme legislatívu, absolvujeme školenia a denne sa stretávame s problematikou účtovníctva v praxi. Rôznorodosť našich klientov je zdrojom bohatých skúseností. Zároveň je našou prioritou individuálny prístup k potrebám klienta. Zabezpečíme tak riešenie akéhokoľvek Vášho problému a Vy využijete iba tie služby, ktoré naozaj potrebujete.

Znalosť platnej legislatívy

Neustálym sledovaním novej legislatívy a absolvovaním školení sme schopní vždy zabezpečiť správne spracovanie Vašej účtovnej agendy. Ak rozhodnete využívať naše služby odpadnú Vám tak nemalé starosti a samozrejme náklady.

Zníženie personálnych a prevádzkových nákladov

Zamestnávať vlastného pracovníka na vedenie účtovníctva a spracovanie miezd so sebou prináša nemalé náklady - mzdové, stravné, nadčasy, dovolenky, vzdelávanie.Využitím našich služieb ušetríte spomenuté náklady a zaplatíte iba za služby, ktoré naozaj využijete!

Vzájomná zastupiteľnosť pracovníkov účtovnej firmy

V prípade, ak zamestnávate jediného človeka na spracovanie účtovníctva a miezd, spravidla nastáva problém v prípade jeho dovolenky či pracovnej neschopnosti. To Vám môže spôsobiť nemalé problémy. Naše služby sú Vám stále k dispozícii. K Vašim potrebám pristupujeme ako firma, kde sa dokážeme vzájomne zastúpiť a vždy uspokojiť Vaše potreby.

Diskrétnosť

Diskrétnosť je zásadou, ktorú dodržiava naša firma ako celok, ako aj jednotliví zamestnanci. Všetky účtovné doklady udržiavame v poriadku a v zabezpečených priestoroch. Striktne dodržiavame formu komunikácie. Cieľom je nepoškodiť záujmy klienta.


Prečo my?

  • vedenie účtovníctva už od 100 EUR/mes
  • vedenie účtovníctva v KROS systéme
  • vypracovanie interných účtovných smerníc
  • poistenie do výšky 33 tisíc EUR
  • licencie SKAU, SKDP
  • audit spoločností už od 300 EUR
  • významní klienti ako záruka našej odbornostiKontakt

Záhumnie 21
Nemšová
914 41

tel.: 032/6589170, 0905937586
fax.: 032/6589170

mail: danova@danova-partners.sk